Andes oma ajale rohkem elu, anname ka elule rohkem aega.

“Ära ela oma elu, nagu kardaksid jääda hiljaks iseenda matustele.” Tänapäeval saadab meid pidevalt lause “Mul pole aega” – sisendame seda endale ja kuuleme kolleegidelt ning lähedastelt. Aeg möödub lennates ja aja survet peame suureks stressiallikaks. Teeme kõike kiiremini, ostame aja võitmiseks kiiremaid seadmeid ja tehnilisi vidinaid ning ometi oleme ajahädas. Kuidas küll saavutada kontroll aja üle ja pääseda uppumast tormilisse ajakeerisesse? “Olles oravad rattas, kaotame silmist selle, mis on tõeliselt oluline.” Meie esivanematele ei olnud ajapuudus probleemiks: järgiti looduse rütmi, päikest ja ilma ning seati oma toimetused sellele vastavalt. Kellad hakkasid inimeste elu rohkem mõjutama alates 14. sajandist, kui need paigutati kirikutornidele. Peagi olid tiksuvad mehhanismid ka kodudes ja käerandmetel ning asusid meie elu dikteerima. Vastukaaluks tohutule kiirustamisele ja kiirust väärtustavale ühiskonnakultuurile on maailmas käivitunud aeglust hindav liikumine – slow movement. Andes oma ajale rohkem elu, anname ka elule rohkem aega. web hosting services top

Vabane ajastressist!

Jaana Ojakäär

Andes oma ajale rohkem elu, anname ka elule rohkem aega.

Vabane ajastressist!

“Ära ela oma elu, nagu kardaksid jääda hiljaks iseenda matustele.”
Tänapäeval saadab meid pidevalt lause “Mul pole aega” – sisendame seda endale ja kuuleme kolleegidelt ning lähedastelt. Aeg möödub lennates ja aja survet peame suureks stressiallikaks. Teeme kõike kiiremini, ostame aja võitmiseks kiiremaid seadmeid ja tehnilisi vidinaid ning ometi oleme ajahädas.
Kuidas küll saavutada kontroll aja üle ja pääseda uppumast tormilisse ajakeerisesse?

“Olles oravad rattas, kaotame silmist selle, mis on tõeliselt oluline.”
Meie esivanematele ei olnud ajapuudus probleemiks: järgiti looduse rütmi, päikest ja ilma ning seati oma toimetused sellele vastavalt. Kellad hakkasid inimeste elu rohkem mõjutama alates 14. sajandist, kui need paigutati kirikutornidele. Peagi olid tiksuvad mehhanismid ka kodudes ja käerandmetel ning asusid meie elu dikteerima. Vastukaaluks tohutule kiirustamisele ja kiirust väärtustavale ühiskonnakultuurile on maailmas käivitunud aeglust hindav liikumine – slow movement.

Andes oma ajale rohkem elu, anname ka elule rohkem aega.
Vabane ajastressist!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Vabane ajastressist!
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn