Kohvik-restoran Werner Tartu, Ülikooli 11 Saba leti ääres on ukseni. Tõsi, palju ruumi avasaalis ei ole. Kõik lauad, mis tihedasti üksteise kõrval nagu malendid, on täis.

Eri vanuses kohvitajaid, kellest tõenäoliselt enamik teab mõnd Werneriga seotud legendi. Eesti kuulsaim kohvik-restoran on olnud avatud üle sajandi ja pakkunud kundedele küpsetisi aastast 1882, mil siin avati kondiitriäri. Sestap tasub vähemasti nädalalõpul Wernerisse minnes laud kinni panna, sest kombeks on endistviisi mitte üksnes head toitu maitsta, vaid ka seltskondlikult keskustleda või vähemasti sülearvutis asjatada. TOIDUKAART Kuigi restoran väidab menüü olevat saksahõngulise, siis otseselt midagi saksapärast, kas või seakooti või valget vorsti, sealt ei leia. Siiski pakub valik mitmeid ahvatlusi nii kergema kui ka toekama kõhutäie soovijale. Valida on raske, kui just iga päev seal söömas ei käi. Rõõmustavad ka sõbralikud hinnad. Kohvik-restoran Werner Tartu, Ülikooli 11 Saba leti ääres on ukseni. Tõsi, palju ruumi avasaalis ei ole. Kõik lauad, mis tihedasti üksteise kõrval nagu malendid, on täis. web hosting services top

Vana Werner, endiselt ahvatlev

Kohvik-restoran Werner
Tartu, Ülikooli 11

Saba leti ääres on ukseni. Tõsi, palju ruumi avasaalis ei ole. Kõik lauad, mis tihedasti üksteise kõrval nagu malendid, on täis.

Vana Werner, endiselt ahvatlev

Eri vanuses kohvitajaid, kellest tõenäoliselt enamik teab mõnd Werneriga seotud legendi. Eesti kuulsaim kohvik-restoran on olnud avatud üle sajandi ja pakkunud kundedele küpsetisi aastast 1882, mil siin avati kondiitriäri. Sestap tasub vähemasti nädalalõpul Wernerisse minnes laud kinni panna, sest kombeks on endistviisi mitte üksnes head toitu maitsta, vaid ka seltskondlikult keskustleda või vähemasti sülearvutis asjatada.

TOIDUKAART

Kuigi restoran väidab menüü olevat saksahõngulise, siis otseselt midagi saksapärast, kas või seakooti või valget vorsti, sealt ei leia. Siiski pakub valik mitmeid ahvatlusi nii kergema kui ka toekama kõhutäie soovijale. Valida on raske, kui just iga päev seal söömas ei käi. Rõõmustavad ka sõbralikud hinnad.

Kohvik-restoran Werner Tartu, Ülikooli 11 Saba leti ääres on ukseni. Tõsi, palju ruumi avasaalis ei ole. Kõik lauad, mis tihedasti üksteise kõrval nagu malendid, on täis.
Vana Werner, endiselt ahvatlev
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Vana Werner, endiselt ahvatlev
RESTORAN

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn