VEEVALAJA Enne maoaasta ametlikku algust (10.02.) oled tegutsemises aktiivne. Sisuliselt pole sellel olulisi tulemusi, aga tänu Veenuse ja Merkuuri positiivsele toetusele, mis pidevalt kindlustatud, paistad silma.

Kuu keskmises kolmandikus, kui kahanev Kuu sinu tähtkujusse jõuab, peaksid tegutsema rahulikumalt. Pole vaja liiga avalikult näidata (olgu millisel ametikohal tahes), et su peamine eesmärk on inimlikult lihtne – rahateenimine. Kui kõik ka päris nii edukalt ei lähe, kui plaanid, on optimismiks rohkem põhjust küünlakuu viimasel nädalal. Veenus sinu tähtkujus tembib kasuteguriks mitte su soolise, vaid inimliku võlu ja hea suhtlemisoskuse. Kõik otseselt peresse puutuv on sulle talve südames endiselt tähtis. Pole parata, kui armas kaasa ja laste isa end küllalt tähtsana ei tunne, sest su armastus ja energia on suunatud peamiselt laste heaolule. VEEVALAJA Enne maoaasta ametlikku algust (10.02.) oled tegutsemises aktiivne. Sisuliselt pole sellel olulisi tulemusi, aga tänu Veenuse ja Merkuuri positiivsele toetusele, mis pidevalt kindlustatud, paistad silma. web hosting services top

Veebruari horoskoop

VEEVALAJA
Enne maoaasta ametlikku algust (10.02.) oled tegutsemises aktiivne. Sisuliselt pole sellel olulisi tulemusi, aga tänu Veenuse ja Merkuuri positiivsele toetusele, mis pidevalt kindlustatud, paistad silma.

Veebruari horoskoop

Kuu keskmises kolmandikus, kui kahanev Kuu sinu tähtkujusse jõuab, peaksid tegutsema rahulikumalt. Pole vaja liiga avalikult näidata (olgu millisel ametikohal tahes), et su peamine eesmärk on inimlikult lihtne – rahateenimine. Kui kõik ka päris nii edukalt ei lähe, kui plaanid, on optimismiks rohkem põhjust küünlakuu viimasel nädalal. Veenus sinu tähtkujus tembib kasuteguriks mitte su soolise, vaid inimliku võlu ja hea suhtlemisoskuse.
Kõik otseselt peresse puutuv on sulle talve südames endiselt tähtis. Pole parata, kui armas kaasa ja laste isa end küllalt tähtsana ei tunne, sest su armastus ja energia on suunatud peamiselt laste heaolule.

VEEVALAJA Enne maoaasta ametlikku algust (10.02.) oled tegutsemises aktiivne. Sisuliselt pole sellel olulisi tulemusi, aga tänu Veenuse ja Merkuuri positiivsele toetusele, mis pidevalt kindlustatud, paistad silma.
Veebruari horoskoop
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Veebruari horoskoop
HOROSKOOP

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn