Alati on sõpruskonnas keegi, kelle külge ei hakka ükski talvine tõbi. Mida ta küll selleks teeb?

Looduse poolt oleme kaitstud sajakordselt! Aga mida me ise teeme, et oma haigustele vastupanu võimet tugevana hoida? Mõtleme immuunsusest eelkõige kui võimest viirushaigustele vastu panna. Tegelikult on see vaid jäämäe tipp, mis osutab ka järgmistele probleemidele: O puudulik toitumine, O stress, O keskkonna saastatus, O elustiil (alkohol, suitsetamine, passiivne eluviis), O pärilikud tegurid. Terve seedetrakt ja närvikava on olulised lülid, et immuunsust tugevana hoida. Seega võib tervise ära rikkuda lihtsalt stressates ning pidevalt kehvasti toitudes. Muidugi on see lihtsustatud vaade, aga sugugi mitte vale. Alati on sõpruskonnas keegi, kelle külge ei hakka ükski talvine tõbi. Mida ta küll selleks teeb? web hosting services top

Viirustele vastu!

Tekst: Ülle Hõbemägi, toitumisnõustaja

Alati on sõpruskonnas keegi, kelle külge ei hakka ükski talvine tõbi. Mida ta küll selleks teeb?

Looduse poolt oleme kaitstud sajakordselt! Aga mida me ise teeme, et oma haigustele vastupanu võimet tugevana hoida?
Mõtleme immuunsusest eelkõige kui võimest viirushaigustele vastu panna. Tegelikult on see vaid jäämäe tipp, mis osutab ka järgmistele probleemidele:
O puudulik toitumine,
O stress,
O keskkonna saastatus,
O elustiil (alkohol, suitsetamine, passiivne eluviis),
O pärilikud tegurid.
Terve seedetrakt ja närvikava on olulised lülid, et immuunsust tugevana hoida. Seega võib tervise ära rikkuda lihtsalt stressates ning pidevalt kehvasti toitudes. Muidugi on see lihtsustatud vaade, aga sugugi mitte vale.
Viirustele vastu!
Alati on sõpruskonnas keegi, kelle külge ei hakka ükski talvine tõbi. Mida ta küll selleks teeb?
Viirustele vastu!
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Viirustele vastu!
TOIT JA TERVIS

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn