Bachi õieteraapia aitab mõista suhete ja elu sügavamat sisu.

Kõik on üks. Loomingu aluseks on armastus. Nii halva kui ka hea. Nii koleda kui ka ilusa. Me oleme selle kõige üks osa. Iga meie tegevus iseenda või teiste vastu mõjutab kõike meie ümber. Põhjustades ebakõla, kajastub see kõiges. Edward Bach, Heal Thyself Levinud on arvamus, et õieteraapia on aroomiteraapiaga sarnane. Tegelikult mitte eriti. Bachi õieteraapia esindab kindlat elufilosoofiat, mis räägib sellest, kuidas tunded ja emotsioonid juhivad inimeste elusid. Tegeledes oma emotsioonide tasakaalustamisega, õppides tundma oma pahupoolt ja tunnistades endale nii halba kui head enda sees, saab inimene sisemiselt vabaks. Suurem eesmärk on, et ta hindab ümber selle, mis temaga toimub ja hakkab nägema oma elusündmusi ja oma suhteid teisiti. Tema suhtumine inimestesse muutub, ta mõistab teisi rohkem ja selle tulemusel on ka suhted paremad ja tasakaalukamad. Bachi õieteraapia on mitmekihiline. Ühelt poolt tegeletakse pealiskaudsete probleemidega nagu igapäevane stress ja unetus. Õietilgad aitavad leevendada ebapiisava une ja närvitsemise tagajärgi. Teisel tasemel õpitakse vaatama stressi ja unetuse põhjuseid ning lahendatakse probleeme õieteraapiliste toodete abil. Kolmas tase on elukestev enesearengu programm, kus õpitakse läbi oma emotsioonide ja tunnete teadvustamise mõistma iseennast ja oma vajadusi, ning muutma seeläbi elu paremaks, rõõmsamaks ja nauditavamaks. Pingeleevendus ja parem meeleolu Bachi õieteraapilised tooted tõstavad tuju ja toovad juurde tundeelamusi, mida inimene pole oma elus kogenud või on unustanud. Tegemist ei ole rahustite ega antidepressantidega, nad ei tee tuimaks ja emotsioonituks, vaid toovad kergendustunde. Inimene ei hoia negatiivsetest emotsioonidest enam kramplikult kinni ja selle võrra vabaneb ressurssi positiivsetele emotsioonidele. Nii Bachi õieteraapias kui ka aroomiteraapias on võimalik leevendada stressi ja pingete tagajärgi, luua paremat meeleolu. Siin pakub õieteraapia mitte ainult tagajärgedele leevendust, vaid saab tegeleda ka põhjustega, miks on probleemid tekkinud. Bachi õieteraapia aitab mõista suhete ja elu sügavamat sisu. web hosting services top

Taimed kui terapeudid

Dana Milko, Taimeteraapia.eu

Bachi õieteraapia aitab mõista suhete ja elu sügavamat sisu.

Kõik on üks. Loomingu aluseks on armastus. Nii halva kui ka hea. Nii koleda kui ka ilusa. Me oleme selle kõige üks osa. Iga meie tegevus iseenda või teiste vastu mõjutab kõike meie ümber. Põhjustades ebakõla, kajastub see kõiges. Edward Bach, Heal Thyself

Levinud on arvamus, et õieteraapia on aroomiteraapiaga sarnane. Tegelikult mitte eriti. Bachi õieteraapia esindab kindlat elufilosoofiat, mis räägib sellest, kuidas tunded ja emotsioonid juhivad inimeste elusid. Tegeledes oma emotsioonide tasakaalustamisega, õppides tundma oma pahupoolt ja tunnistades endale nii halba kui head enda sees, saab inimene sisemiselt vabaks. Suurem eesmärk on, et ta hindab ümber selle, mis temaga toimub ja hakkab nägema oma elusündmusi ja oma suhteid teisiti. Tema suhtumine inimestesse muutub, ta mõistab teisi rohkem ja selle tulemusel on ka suhted paremad ja tasakaalukamad.

Bachi õieteraapia on mitmekihiline. Ühelt poolt tegeletakse pealiskaudsete probleemidega nagu igapäevane stress ja unetus. Õietilgad aitavad leevendada ebapiisava une ja närvitsemise tagajärgi. Teisel tasemel õpitakse vaatama stressi ja unetuse põhjuseid ning lahendatakse probleeme õieteraapiliste toodete abil. Kolmas tase on elukestev enesearengu programm, kus õpitakse läbi oma emotsioonide ja tunnete teadvustamise mõistma iseennast ja oma vajadusi, ning muutma seeläbi elu paremaks, rõõmsamaks ja nauditavamaks.

Pingeleevendus ja parem meeleolu

Bachi õieteraapilised tooted tõstavad tuju ja toovad juurde tundeelamusi, mida inimene pole oma elus kogenud või on unustanud. Tegemist ei ole rahustite ega antidepressantidega, nad ei tee tuimaks ja emotsioonituks, vaid toovad kergendustunde. Inimene ei hoia negatiivsetest emotsioonidest enam kramplikult kinni ja selle võrra vabaneb ressurssi positiivsetele emotsioonidele.

Nii Bachi õieteraapias kui ka aroomiteraapias on võimalik leevendada stressi ja pingete tagajärgi, luua paremat meeleolu. Siin pakub õieteraapia mitte ainult tagajärgedele leevendust, vaid saab tegeleda ka põhjustega, miks on probleemid tekkinud.

Taimed kui terapeudid
Bachi õieteraapia aitab mõista suhete ja elu sügavamat sisu.
Taimed kui terapeudid
easy to use best web hosting companies solutions provided by best hosting companies uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at list web hosting best top 5 uK present some choices, which offer topping quality web hosting in UK. top website hosting review hosting web best service quality becomes good web hosting great solutions for your needs. which web hosting is best good recommend top review of best web hosting top suggest good web hosting provider hea teada kodulehe valmistamine aara.ee ja lisaks tasub kodulehe tegemise kohta lugeda kodulehe valmistamine
Taimed kui terapeudid
HEAOLU

 


© Copyright

Ajakiri Mari on autorikaitse objekt ning selles avaldatud materjalide kasutamine ilma väljaandja kirjaliku nõusolekuta on keelatud.

  

 

Rubriigid               

Naised ja elu

Mood ja ilu

Heaolu ja tervis

Söök-jook

Elustiil

Toimetus   

Ajakiri Mari

Tellimisest

Reklaam

Kontaktandmed

Võta ühendust

Kontakt

Ajakiri Mari

671 21 30

Merivälja tee 1
11911 Tallinn